Pracownia zduńsko-ceramiczna

Sklepik

W naszej pracowni, pod roboczym szyldem Manufaktura Ceramiczna Zduny, powstają różne ceramiczne drobiazgi, pamiątki i artykuły do wyposażenia wnętrz. Można je kupić na miejscu, czyli w pracowni, na jarmarkach, na których się wystawiamy lub poprzez nasz sklepik internetowy, do którego zachęcili nas nasi Klienci.

Nasz sklepik, nie jest typowym sklepem internetowym. Nie prowadzimy sprzedaży na większą skalę i nie ma w nim koszyka ani opcji Kup teraz.  W związku z tym, kontakt z nami w celu zakupu jakiegokolwiek drobiazgu, odbywa się poprzez telefon pod nr +48 504 481 668 lub pod adresem e-mail: maciekburdzy@gmail.com. Po wybraniu produktu, przesyłamy zamówienie (dokładnie uszczegóławiając wybór) wraz z potwierdzeniem wpłaty, na nr konta naszej fundacji: 29 1240 3813 1111 0010 5375 3516, doliczając koszt przesyłki, w wysokości 10,00 – 20,00 zł (w zależności od wielkości paczki lub miejsca dostawy) i po kilku dniach otrzymujemy zamówiony towar :-).

Poniżej przedstawiamy ceramiczne drobiazgi oraz inne produkty, dostępne „od ręki” lub na zamówienie (czas oczekiwania do 4 tygodni), z naszej stałej oferty oraz tzw. „krótkich serii”.

Boże Narodzenie